tzvika770
אולמרט מאשר: הועבר לידינו מכתב מרון ארד
רה"מ הנמצא בביקור בפריז הגיע לאתר בו הוצבו תמונות שלושת החטופים והתייחס לפרסום בדבר המכתב שכתב הנווט השבוי לאישתו, אותו העביר חיזבאללה לישראל. "זה מכתב מרגש מאוד"
לכתבה הקודמת דפדף בחדשות לכתבה הבאה
אורי יבלונקה, שליח nrg ומעריב בפמליית רה''מ
22/10/2007 11:22
אורי יבלונקה, שליח nrg ומעריב בפמליית רה''מ
22/10/2007 11:22
"המכתב שהתקבל מרון ארד מרגש מאוד" - כך אמר הבוקר ראש הממשלה, אהוד אולמרט, שהשמיע את המילים שכבר 21 שנה מצפים להן בישראל, ושמשמעותן היא אות ממשית מהנווט השבוי. ראש הממשלה אישר בכך את הפרסום היום ב"ידיעות אחרונות", בדבר מכתב שכתב ארד לאישתו תמי אשר הועבר לישראל על-ידי חיזבאללה. את הדברים אמר אולמרט במהלך ביקור שערך בפארק רבין בפריז, בו הוקם מיצג עם תמונותיהם של שלושת החיילים החטופים: אלדד רגב, אודי גולדווסר וגלעד שליט. עם זאת, הוא בחר שלא להוסיף פרטים, כיוון שלדבריו "מטבע הדברים, זה עלול לפגוע במאמצים".

דקל: 'קונטאר לא ישוחרר'
בראיון ל''דר שפיגל'' הגרמני הכריז הממונה על נושא החטופים מטעם רה''מ כי האסיר הלבנוני לא יהיה חלק מעסקה להשבת גולדווסר ורגב. בנוסף, טען דקל כי ''העסקה אינה קרובה לסיום''
לכתבה המלאה  
אולמרט אישר כי המכתב שקיבלה ישראל מהחיזבאללה, במסגרת
העסקה להחזרת גופתו של האזרח הישראלי גבריאל דוויט שבוצעה בשבוע שעבר, אכן נכתב על-ידי הנווט השבוי רון ארד. לדברי אולמרט, "המכתב לא נכתב עבורי, ולכן לא קראתי אותו".

ראש הממשלה ביקש לנהוג בזהירות בכל הקשור לפרשת הנווט השבוי. "אני מציע לנהוג באיפוק בעניינים האלה", אמר. "אמעט לדבר על כך בהתחשב באופי הרגיש של הדברים. כל שאומר הוא שאני יודע שהתקבל המכתב הזה. אנחנו עושים ונמשיך לעשות מאמצים אדירים כדי להחזיר את החטופים והנעדרים הביתה".
בהתייחסו למיצג שהוקם במרכז פריז, ובו תמונות החטופים, אמר אולמרט כי "אני מאוד מעריך את ההזדמנות שנתנה עיריית פריז לאנשים להזדהות עם מטרת החזרת החיילים החטופים, שליט, גולדווסר ורגב".
"מכתב מרגש מאוד". הנווט השבוי, רון ארד
"ישראל קיבלה מידע הקשור לארד"
לדברי אולמרט, "לא נפסיק לעשות מאמצים אדירים כדי להחזירם. לצערי, אלו שמחזיקים אותם לא שייכים לאותם ערכים של העם הצרפתי והעם היהודי ולכן זה כל כך קשה". בשעות הצהריים צפוי ראש הממשלה להיפגש עם נשיא צרפת, ניקולא סרקוזי.

אות החיים מהנווט השבוי התקבל במהלך העסקה המהירה והחשאית שבוצעה בשבוע שעבר בין ישראל לחיזבאללה, שבמהלכה הועברה לישראל גופתו של גבריאל דוויט, שנסחף בים לפני כשלוש שנים ללבנון, וכן מידע על החיילים החטופים אהוד גולדווסר ואלדד רגב.

בתמורה, העבירה ישראל
לממשלת לבנון גופות של שני לוחמי חיזבאללה, אסיר לבנוני ומידע על גורל החיילים החטופים. בלשכת ראש הממשלה הגדירו את העסקה כ"מהלך במסגרת המשא ומתן להשבת החיילים רגב וגולדווסר". בלשכת אולמרט ציינו כי האלמנט החשוב ביותר בעסקה הוא דווקא מידע נוסף שהעביר חיזבאללה לישראל.

רשת הטלוויזיה הערבית "אל-ג'זירה" ורשתות הטלוויזיה בלבנון דיווחו כי במסגרת החזרת הגופות והחזרת האסיר הלבנוני, קיבלה ישראל מידע הקשור לגורלו של הנווט הנעדר רון ארד, ולא על גורל החיילים החטופים רגב וגולדווסר
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/649/369.html
הוספת תגובה

מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)