tzvika770
אביו של אלדד רגב: אין מידע, יש מו"מ מתקדם

 

בכנס הזדהות עם השבויים, במלאות 500 יום לחטיפתו של גלעד שליט, מספר ל-ynet צבי רגב: המתווך הגרמני נוסע הלוך ושוב - אבל עדיין אין מידע אמין על הבנים

אחיה ראב"ד 

פורסם:  07.11.07, 11:27

 

"מתקיים משא-ומתן חשאי ומתקדם לשחרור החטופים", אומר היום (ד') צבי רגב, אביו של אלדד, שמוחזק יחד עם אהוד גולדווסר בשבי חיזבאללה.

 

הדברים נאמרו בעצרת הזדהות עם בני משפחות החיילים החטופים, שהתקיימה בהשתתפותם של כ-400 תלמידים בקריית-מוצקין. המועד בו כונסה העצרת אינו מקרי: היום מציינת משפחתו של רב-טוראי גלעד שליט, ואיתה הארץ כולה, 500 ימים לחטיפתו בידי מחבלים פלסטינים.

 

ראש עיריית קריית-מוצקין, חיים צורי, הזכיר באירוע את ייחודו של היום: "אלו 500 יום של סבל גדול למשפחות, 500 יום של תקווה ואמונה שנראה בקרוב את הבנים חוזרים הביתה. 482 ימים עברו מאז נפלו אלדד רגב ואהוד גולדווסר בשבי. רגב הוא תושב קריית-מוצקין. אני קורא מכאן לממשלה ולראש הממשלה, לעשות הרבה יותר כדי להחזיר את הבנים הביתה. אני בטוח שהממשלה עושה ככל שביכולתה, אבל תמיד היא יכולה לעשות יותר".

 

לאחר העצרת, קיימו תלמידי בית-הספר היסודי "אחדות" צעדה לעבר רחבת העירייה, וקראו לממשלה לעשות הכל להשבת הבנים. צבי רגב אמר להם כי אירועים מסוג זה מחזקים את המשפחות ומאפשרים להן להתמיד במאבקן. "אני מאוד מתרגש לראות אתכם", סיפר, "אתם תומכים ומחזקים אותנו ומצפים בכל רגע לשובם של גלעד, אלדד ואודי". 


 

הוריו של גלעד שליט נעדרו מן העצרת, אולם בני משפחות גולדווסר ורגב היו בה. בשיחה עם ynet פירט צבי, אביו של אלדד: "המשא-ומתן נמשך כל העת. המתווך הגרמני נוסע וחוזר ללבנון ומדבר עם אנשי חיזבאללה. לצערנו, עדיין ללא הצלחה, וללא שהביא איזשהו מידע אמין על מצבם של הבנים".

 

 

 

זה כמה חודשים שאין דיווחים חדשים על פרשת גלעד שליט. דובר אחד

הארגונים המחזיקים בו אמר ל-ynet כי בששת החודשים האחרונים אין כל התקדמות במגעים. "נראה שהישראלים רוצים שנחטוף עוד חיילים כדי שהעניינים יזוזו", אמר הדובר והזהיר: "הישראלים יכולים לשכוח מהחלומות על שחרורו בכוח של גלעד שליט".

 

אותו דובר, המזדהה כ"אבו מוג'אהד", סיפר: "ההצעה האחרונה שהביא המתווך המצרי מהצד הישראלי - והיה בה כדי לאפשר התקדמות - הייתה שחרור אלף אסירים. למרות המספר הוחל בצעדים כדי להכין את העסקה והעברנו לצד הישראלי באמצעות המצרים רשימה של 330 שמות, שהיו אמורים להשתחרר בשלב הראשון. אולם אחרי ארבעה ימים הודיעו לנו המצרים שישראל מאשרת רק 30 מתוך 330 השמות שדרשנו. מכאן הפסקנו את המגעים, כי הבנו שאין לישראלים כל כוונה לנהל משא-ומתן רציני, והם רק רוצים למשוך זמן".

 

בהכנת הידיעה השתתף עלי ואקד 

תגובה לכתבה תגובה לכתבה    הדפסת כתבה הדפסת כתבה    שלחו כתבה שלחו כתבה    לדיון בפורום לדיון בפורום

<!-- Inject Script Filtered --> שלחו: נקלעתם לאירוע חדשותי מעניין? שלחו ל - 5335 ישירות מהסלולרי שלכם.

קבלו: חדשות SMS, עדכונים מחדר החדשות של ynet ישירות לסלולרי שלכם.
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. shUFlYMjGjAUpFphPs Rebecca (משתמש/ת אנונימי/ת) 2012/05/26 22:55
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)