tzvika770

פולארד: נטישת יונתן הובילה להפקרת י-ם

על רקע הצהרת אנאפוליס תוקפת אסתר פולארד את הממשלה ואומרת כי הפקרתה של ירושלים מהווה המשך להפקרת החטופים, תושבי גוש קטיף ויונתן.
ידידיה הכהן

היום התקיים בירושלים כינוס ההכנה לקונגרס היהודי החדש בו נאמו אישים רבים. במושב הסיכום לכינוס דיברה אסתר פולארד, היא הקריאה את מכתבו של יונתן פולארד אותו כתב מכלאו בהתייחסו לוועדת אנאפוליס: "ריבונות יהודית על ארץ ישראל תחול רק הודות לברכת שמים על ידי ריבון העולם, מי שחושב שריבונות יהודית על ארץ ישראל יכולה לחול בלי הסכמת השמים ובלי ברכת ריבון העולם – טועה".

"כדי לזכות בריבונות יהודית, על כל ארץ ישראל חייבים להיות ראויים לכך", כתב. אסתר פולארד תקפה בדבריה את מדיניות הממשלה כלפי יונתן וכלפי ארץ ישראל: "לא צריך להיות גאון גדול או גדול הדור כדי לדעת שאנו עוברים מבחן קשה מאוד".

"ה' בוחן אותנו לראות האם אנו ראויים לשלוט על הארץ שלנו. עד כה אנו לא עוברים את המבחן ונכשלים קשות. ריבון העולם מסר לנו מבחן – המקרה של יונתן פולארד. הפקרתו הייתה המבחן המקורי של עם ישראל, לראות אם אנו עדיין מוכנים להפקיר אחים או למדנו לקח ממכירת יוסף".

פולארד הוסיפה: "כשהעם מאפשר לממשלת ישראל להפקיר את יונתן שנים, בורא עולם מסר לנו עוד מבחן על נושא ההפקרות... מבחן הפקרת השבויים שלנו כרון ארד, המשיך במבחן הפקרת מדחת יוסוף בקבר יוסף בשכם, המשיך במבחן הפקרת החיילים החטופים גולדווסר רגב ושליט, ובהפקרת אוכלוסיית התושבים בחברון וקריית ארבע, הפקרת גוש קטיף וצפון השומרון, הפקרת אזרחים בשדרות ובצפון הארץ במלחמת לבנון ועכשיו בוועדת אנאפוליס, אותו נגע ההפקרה מאיים על קיום ירושלים".

פולארד סיכמה: "איך זה שאנו לא שואלים למה שוב ושוב אנו מתמודדים עם אותו נושא ואותו מבחן, והתשובה – ה' מגביר את הניסיונות עד למצב הקריטי שאנו נמצאים בו היום. אם אנו מקוים להצליח במאבק על ירושלים וריבונות על כל ארץ ישראל, אנו חייבים לפתור את הבעיה מהשורש. חייבים לשים קץ לאשליה שהפקרת יונתן פולארד היא נושא בפני עצמו שלא קשור לנושאים האחרים".

 
<!-- Inject Script Filtered -->

כתבנו מציין כי בפתיחת הכינוס ההכנה לקונגרס היהודי החדש המתקיים היום, אמר הרב דב ליאור, מראשי הרבנים של הציונות הדתית שאנפוליס אינה ועידת שלום. "הערבים רצחו לנו יותר מ-1000 איש ועוד ידם של הרשעים נטויה. מדינות אירופה הם שונאי ישראל שרוצים בהשמדת ישראל. הועידה הזו היא תכסיס להרדים את עם ישראל".

ח"כ פרופ' אריה אלדד אמר: בהתנתקות קראנו למרי אזרחי – לא באו, כשקראנו לסירוב פקודה מעטים נענו. קראנו לקריעת גדרות, אבל הנהגת ציבור יש"ע סובבה אותנו סביב הגדרות בהקפות חסרות תכלית. "הממשלה הזו מבינה את שפת עמונה. אנחנו צריכים לבנות הנהגה אלטרנטיבית להנהגה הנוכחית".


חדשות ערוץ 7 בכל מקום - התעדכן בחדשות דרך הסלולארי

מבזקי חדשות ב-SMS

כתוב תגובה      שלח לחבר      הדפסה  
הוספת תגובה

מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)