tzvika770

חיים אברהם: דמנו הפך להפקר

בקול חנוק שאל היום חיים אברהם "איך אולמרט יושב בוועדה עם כל מדינות ערב ולא מבקש מידע על החטופים?"
יומן ערוץ 7


 

חיים אברהם, אביו של החייל החטוף בני אברהם הי"ד, שנחטף ונהרג בידי החיזבאללה, אמר ביומן הצהריים של ערוץ 7 כי הוא מאוד מודאג ממצב החיילים החטופים: "אני מאוד מודאג כי חולף הזמן, חלפו 525 ימים מאז שגלעד שליט נחטף, ואנו כבר לא סופרים חודשים אלא שנים כמו שקרה עם בני, עם רון ארד ועם גולדווסר ורגב, הנושא צריך להיפתר, לא ייתכן שמדינת ישראל תוותר על הבנים שלה", אמר הוסיף: "זה לא משנה עם מי צריך לדבר, צריך לדבר אפילו עם השטן כדי להחזיר את הבנים, אם השטן הוא החמאס אז צריך לדבר איתם צריך להגיע איתם להבנות ולהחזיר את הבנים הביתה, יכול להיות שהמחיר שנשלם כבד, ויש אנשים שיטענו - מה אנו משלמים מחיר שיעלה לנו אחר כך, אבל אין מה לעשות, עבור טעויות משלמים, היה כאן כשל ועל כשלים משלמים".

<!-- Inject Script Filtered -->

"אם המדיניות נקבעת מי ימצמץ ראשון על גבם של הבנים אני מאוד מודאג, כך החליט אהוד ברק כאשר חטפו את בני... ואני פוחד שזאת המדיניות שהתקבלה גם עכשיו. אם צריך לשחרר מחבלים אז לשחרר מחבלים כי הם מחזיקים את גלעד שליט ואנו לא יכולים להשאיר אותם בידיים שלו", אמר אברהם, "הרי אנו כל יום אוספים מחבלים, אז מה זה ישנה אם אוספים עוד מאה או פחות מאה, הם לא שינו את הטקטיקה שלהם ואנחנו צריכים לאותת לבנים שלנו שמי שהולך לצבא אנו מאחוריו בכל מחיר".

על שחרור המחבלים הצפוי מחר אמר אברהם: "מדינת ישראל משחררת ארבע מאות ועוד ארבע מאות ומה אנו מקבלים בתמורה? קאסמים, ירי מרגמות על ישובים וקיבוצים וירי בדרכים... הם מדברים במילים יפות אך לא מבצעים שום דבר והבנים עדיין מוחזקים שם, צריך להביא את הבנים ולקבל את המדיניות המתחייבת מהמצב".

על כניסה לעזה אמר אברהם "אסור לתת לעשרות אלפי תושבים של מדינת ישראל להיות מאוימים בוקר-בוקר, שעה-שעה, אם צריך להיכנס לעזה להיכנס ולבצע זאת יש לעשות זאת, עם כל הכבוד לעולם אף אחד לא הציל אותנו כשהיינו זקוקים לזה".

אבהרם הוסיף: "מדינת ישראל צריכה להיכנס לשם בכל העוצמה ולחסל את קיני הטרור של עזה, איננו יכולים לשבת בשקט כאשר ילדים לא ישנים בלילות, אמהות ואבות בוכים בקיבוצים במושבים ובערים מתקנים אסטרטגיים של מדינת ישראל מאוימים חדשות לבקרים והממשלה עושה מעט, לא מה שצריך לעשות, כנראה מקבלי ההחלטות חושבים מה יגידו הגויים".

בהתייחסו למה שאירע בועדת אנאפוליס אמר אברהם, "בינתיים היחידה שמוותרת היא ישראל והם לא משלמים כלום, הרי זה עלבון לאינטלגנציה איך ראש הממשלה הולך לוועדה שנמצאים שם כל מדינות ערב ולא העלה את עניין החטופים בשיחות שלו איתם... איך מדינת ישראל עושה דבר כזה? אלא אם כן דמנו הפך להיות הפקר בעיני מקבלי ההחלטות וכך נראה לי... וזה מדיר שנה מעיני, קשה לי לחשוב שהבנים שלנו נמקים בשבי ומקיימים ועדה ולא מאלצם אותנו לתת מידע עליהם".

"מה הלכנו לעשות בוועדה, שראש הממשלה ינאם ויצטלם בפני העולם הדו פרצופי שמחפש את טובתו וכמה נפט יספקו לו מדינות ערב?... במסגרת הועדה אי אפשר לומר שלפני ויתור כלשהוא אנו רוצים לקבל מידע על החטופים כאשר באים כל שרי החוץ של מדינות ערב", שאל.

 


חדשות ערוץ 7 בכל מקום - התעדכן בחדשות דרך הסלולארי

מבזקי חדשות ב-SMS

הוספת תגובה

מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)