tzvika770
בשנה וחצי שעברו מאז נשבו אלדד רגב ואודי גולדווסר בידי חיזבאללה הופיעו לא פעם פרסומים סותרים בישראל ובעולם אודות מצבם, ובעיקר דיווחים סביב השאלה: "האם נותרו בחיים?". מטבע הדברים כמעט כל בדל מידע, כל ידיעה גם אם לא הייתה מבוססת, מצאה עצמה במהירות אל ראש כותרות החדשות.

דצמבר 2006: תמצית דו"ח מיוחד שחובר במפקדת קצין רפואה ראשי בצה"ל מודלפת לעיתונות ולפיה גולדווסר ורגב נפצעו קשה עד קשה מאוד במהלך החטיפה. מן הפרסומים ניתן ללמוד שספק אם גולדווסר ורגב שרדו את הקרב מול אנשי חיזאללה אילו לא קיבלו טיפול רפואי מיידי ומורכב.

רק מאוחר יותר הסתבר כי מסקנות הדו"ח הצה"לי שחובר בימיה הראשונים של המלחמה הגיעו אל ראש הממשלה רק ימים בודדים לפני סיום המערכה, ולכן לא השפיעו כלל על קבלת ההחלטות של הדרג המדיני באשר לעוצמת הלחימה הנדרשת בעקבות חטיפת החיילים

א-נהאר: "אחד מת ואחד חי"

יולי 2007, העיתון הלבנוני "א-נהאר" מדווח מפי גורמי ביטחון גרמנים רמי דרג שלהערכתם אחד משני חיילי צה"ל שנחטפו ללבנון, חי ואילו חברו מת.

"א-נהר" ציטט גורמים דיפלומטים בכירים בברלין שאמרו כי ניסו לקבל מידע אודות מצבם של החטופים במהלך שיחה עם הגנרל הנוצרי מישל עאון, שהיה בעיצומו של קמפיין לנשיאות המדינה.

אוקטובר 2007, העיתון "אל חיאת" היוצא לאור בלונדון מדווח מפי "מקור צרפתי מהימן", כי ישראל משוכנעת ששני החיילים נהרגו.

 

א-שרק אל אווסט: "החטופים הועברו לאיראן"
14 באוקטובר 2007, העיתון "א-שרק אל אווסט" היוצא לאור בלונדון מפרסם כי החיילים החטופים אלדד רגב ואהוד גולדווסר הועברו זמן קצר לאחר חטיפתם לאיראן". על פי הפרסום העברת החיילים נעשתה במסגרת מבצע מיוחד בפיקודו של בכיר במשמרות המהפכה. גורמים בירושלים הכחישו את הדיווח.

ב-17 באוקטובר בשנה שעברה, מפרסם עיתון סעודי שחיזבאללה העביר מידע מדויק על גורל החיילים החטופים, לאחר שהושג הסכם בין ישראל לארגון. על פי הדיווח תשחרר ישראל תשעה אסירים לבנונים ומספר לא ידוע של אסירים פלסטינים.

גם קרנית גולדווסר רעייתו של אהוד, קוראת, שומעת וצופה בדיווחים שלא מפסיקים להגיע מברלין, לונדון וביירות. ,לפני כחודש, יממה לפני פרסום דו"ח ועדת וינוגרד אמרה "אני צריכה להיערך לשתי אפשרויות: האחת שאודי יחזור הביתה חי, בריא ושלם, אך גם לאפשרות האחרת, ההפוכה".» כל החדשות והמבזקים ב-RSS של גל"צ

הוספת תגובה

מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
יותר מ 20 שנה בכלא
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
לחופש נולד
גיא חבר עד מתי
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
גיא יצחק חבר
רון ארד המישפחה
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)