tzvika770

הרב נועד עם המשפחות בביתו בירושלים במשך 20 דקות, וביקש מהשר אלי ישי לעדכן אותו בצהריים בפרטי העסקה המתגבשת לשחרור השניים. מיקי ושלמה גולדווסר, הוריו של אודי; צבי רגב, אביו של אלדד ובניו, בני ועופר, וכן קצין צה"ל מיחידת הנעדרים, שסייע לארגן את הפגישה, הגיעו בשעת בוקר מוקדמת לבית הרב. שלמה גולדווסר סיפר כי הרב בירך כל אחד מהם בנפרד. "הרגשנו שהוא מאוד מעורב רגשית במקרה שלנו. הוא היה נרגש מאוד, ובירך כל אחד מאיתנו בתקווה לשובם של הבנים בריאים ושלמים לביתם".

 

לדברי גולדווסר, הרב לא הביע את דעתו ביחס לפרטי העסקה. "הוא רק ביקש מהשר ישי לעדכן אותו בצהריים, לאחר ישיבת הממשלה, בכל מה שקורה בנוגע לעסקה ולהתפתחויות", הסביר גולדווסר. בשעה 10:30, אמורות המשפחות להיוועד רק עם השר ישי, בלשכתו בירושלים. בשעות הצהריים הן יפגשו עם השר לביטחון פנים, אבי דיכטר. 


הרב ומשפחות החטופים (צילום: דודי ועקנין)

 

משפחות גולדווסר ורגב נפגשו ביום שישי עם שר הביטחון, אהוד ברק, שעדכן אותם על התפתחות עסקת השבויים עם חיזבאללה "שמענו דברים מפי שר הביטחון ובמצב הנוכחי הכל תלוי בהחלטתם של שרי הממשלה", אמר צבי רגב, אביו של אלדד, "אנחנו נמצאים על סיפה של עסקה עם החיזבאללה להשבת הבנים, מחכים כעת להשלמתה ואישורה על ידי ממשלת ישראל". 

פרסומת  

 

 

ביום חמישי האחרון שיגרה מיקי גולדווסר, אמו של החייל החטוף אהוד גולדווסר, מכתב חריף לראש הממשלה, אהוד אולמרט, ובו קראה לו ולשרי הקבינט להצביע בעד העסקה ביום ראשון הקרוב, אז היא אמורה לעלות לדיון. לדבריה, אילו היה משוחרר סמיר קונטאר עוד בעסקה הקודמת - החטיפה לא הייתה מתרחשת.

 

"אני יכולה לומר רק, שאילו קונטאר היה מוחלף בעיסקת טננבוים, לא היית קורא את מכתבי היום", כתבה גולדווסר, "לעומת זאת - אם קונטאר לא יוחלף היום, יהיו עוד חטיפות והפעם אולי גם אזרחים ישראלים המטיילים להנאתם בחו"ל. נסראללה נחוש להחזיר את קונטאר ויהי מה. הנסיון הבא שלו יכול להיות הרבה יותר גרוע. זה יכול להסתכם בחטיפת משפחה, בני נוער, נשים בהריון ומי לא?".

 

אלדד רגב ואהוד גולדווסר נחטפו ללבנון לפני 711 ימים.

 

תגובה לכתבה
תגובה לכתבה  

הדפסת כתבה הדפסת כתבה  

שלחו כתבה

שלחו כתבה  

לדיון בפורום

לדיון בפורום

קבלו: חדשות SMS, עדכונים מחדר החדשות של ynet ישירות לסלולרי שלכם.

שלחו: נקלעתם לאירוע חדשותי מעניין? שלחו ל - 5335 ישירות מהסלולרי שלכם.
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. VIdsdNOHVryhRHmGBUw FerpeCt (משתמש/ת אנונימי/ת) 2012/05/29 07:07
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
יותר מ 20 שנה בכלא
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
לחופש נולד
גיא חבר עד מתי
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
גיא יצחק חבר
רון ארד המישפחה
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)