בראי האינטרנט והעיתונות

ראשי >בראי האינטרנט והעיתונות
באנאר יפה
סמל אישיסמל אישיסמל אישיסמל אישיסמל אישיסמל אישי
"המשימה - להשאיר את החטופים על סדר היום"

"המשימה - להשאיר את החטופים על סדר היום"

במפגש עם צעירים המקיימים פעילות מיוחדת למען שחרור החיילים החטופים סיפרו בני משפחותיהם על מאבקם לא לאפשר לציבור לשכוח את הבנים. "אנחנו עושים הכל, נודדים בכל רחבי העולם, מפעילים את מי שרק אפשר על מנת שיפעיל לחץ"

אחיה ראב"ד 

פורסם:  24.09.07, 03:03

שאף אחד לא יגיד שהממשלה עושה משהוא!!

איזה יופי ונהדר יש אינטרנט ויש שקיפות ציבורית אז רפרתי לעצמי להנאתי ולזעמי באתר הרשמי של הכנסת ומצאתי באנאר ציבעוני ויפה על החלטות הממשלה לאוגוסט 2007 ורציתי לראות פעולות שהם עשו למען השבויים והחטופים ובאמת השתדלתי לקרוא מילה במילה אבל לפוליטקאים יש טבע מיוחד שכזה וכשרון למלא את הדף בהרבה כלום וכלום ושום דבר מעשי  חוץ מוויתורים כואבים

אז באוגוסט כלום אז בדקתי הלאה כמה פעמים מוזכרים השבויים באתר הממשלה

בואו לראות את הנתונים האמיתים אשר מראים שלממשלה לא איכפת מאחינו

אז כנסו פנימה לתחקיר ותראו בעצמכם

הדרבי האחרון באושיסקין
 במסגרת דרבי ותיקים מיוחד, שיחתום את האירועים לציון שנה לחטיפת חיילי צה"ל, אהוד גולדווסר, אלדד רגב וגלעד שליט. "זה עניין לאומי", הסביר ג'מצ'י, ואמסלם הסכים: "בשביל מטרה כזו, אני מוכן אפילו ללבוש חולצה צהובה".
הריב והקרע בין ראש הממשלה והשב''כ נמשכים-הקרע יפריע לשחרור החטופים
המקורות שלנו מוסרים כי הניסיון של השב''כ להציל את המו''מ המתנהל עם חיזבאללה ועם החמס, על ידי 'מיתון' הבטחותיו של אולמרט לאבו מאזן נכשל, לאחר שבמוצאי שבת, החזיר ראש הממשלה את רשימת 250 האסירים העומדים להשתחרר לשב''כ, והורה לשירות הביטחון להכין רשימה של אסירים שעדיין לפניהם תקופות מאסר ממושכות. המקורות המודיעיניים של תיקדבקה מציינים כי אף פעם לא הוצג בפומבי וויכוח עקרוני כזה בין ראש ממשלה וראשי השב''כ על נושא מודיעני כל כך רגיש. עצם החזרת רשימה האסירים הפלסטינים המיועדים להשתחרר לשב''כ, פירושה פגיעה קשה במעמדו וביכולת המבצעית של הארגון גם בעיני שירותי מודיעין זרים אחרים, וגם בעיני הפלסטינים
DEBKAfile

יום ראשון, כב תמוז תשס"ז, 01:55, 8 ביולי 2007

הממשלה תאשר מימון למשפחות החטופים

‏יום ראשון ‏01 ‏יולי ‏ 2007הממשלה תאשר מימון למשפחות החטופים

רה"מ יציג היום להצבעת השרים את הדרישה למימון מסעותיהם בעולם של משפחות החטופים במאמצים לשחרור הבנים.
אבי יוגב
'ישראל לא למדה את לקח פרשת רון ארד'
יו"ר העמותה למען רון ארד ופעיל למען החיילים הישראלים החטופים אומר כי מדינת ישראל שגתה כשלא הסכימה לעסקה לשחרור גלעד שליט.
כשישבו בהתחלה דרך מתווכים היה כבר סיכום, מצרים ריכזה את זה ואמרו מה המחיר ומדינת ישראל אמרה שלא ישחררו מחבלים עם דם על ידיהם והתוצאה היא שעכשיו רוצים לא רק כאלה שעם דם על ידיהם אלא גם שנשפטו לפי החוק למאסרי עולם על מה שעשו. אנחנו לא לומדים שהמחיר הולך ועולה", אמר.
‏יום חמישי ‏07 ‏יוני ‏2007
האם הם אויב גלוי או גייס חמישי
מחצית מערביי ישראל בעד החטיפות
אם אתם רוצים לקבל זריקת מציאות כנסו!!!
צורה לנו--הממשלה הכנסת לא מטפלת בנושא החטופים
איזה כיף לשמוע אותם נבחרי ציבור לא מטפלים בכלל באותם אחים\ילדים\בנים שהם שלחו למלחמה ופשוט מפקירים אותם לחסדי האויבים ...ממש מציק ומבחיל....למה משלמים לכם משכורות?כנסו לכתבה!
יושב-ראש השדולה למען החטופים אורלב אמר כי הוא יודע שאין כל עבודת מטה ממשלתית, המרכזת את הטיפול בשבויים ובנעדרים
 יו"ר הסיעה, אורי אריאל, אמר כי משפחת חבר איבדה את האמון שלה ברשויות הממלכתיות, ואי האמון הזה מוצדק. צבי הנדל, חבר ועדת החוץ והביטחון, הציע לאמו של גיא חבר לפעול אצל גורמים רוסיים, היכולים ללחוץ על הממשל בדמשק.

 
חאלד משעל הגיע לקהיר; "ידון בשחרור שליט"
עדכון אחרון - 07:39 22/02/07  מאת אבי יששכרוף, אסף אוני (ברלין) וסוכנויות הידיעות  לאחר כינוס הרביעייה הבינלאומית בברלין הודיע שר החוץ של גרמניה כי המפגש הבא של הגוף ייערך באחת ממדינות ערב התומכות במפת הדרכים; בלייר נפגש עם אבו מאזן וחזר על הדרישות להכיר בישראל ובהסכמים ולגנות את האלימות; בנאום בפרלמנט אמר ר"מ בריטניה כי הוא מקווה שניתן יהיה להתקדם עם גורמים "שקולים" בחמאס
 
 
1 2 3 4 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
יותר מ 20 שנה בכלא
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
לחופש נולד
גיא חבר עד מתי
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
גיא יצחק חבר
רון ארד המישפחה
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)