לחץ פה למידע על אהוד גולדווסר

ראשי >לחץ פה למידע על אהוד גולדווסר
45 מדינות יקיימו עצרות הזדהות עם החטופים

ביום שלישי, בשעה 21:00 בדיוק, צפויים להשתתף אלפי סטודנטים בהפגנה מול מטה האו"ם בניו יורק, בצעדה אל שגרירות איראן באורגוואי ובעשרות עצרות ברחבי העולם. יריית הפתיחה של האירועים הייתה הערב בירושלים בהשתתפות כ-3,000 סטודנטים

נטע סלע  

פורסם:  28.10.07, 22:36

 

 

כ-3,000 צעירים וצעירות מכל רחבי העולם השתתפו הערב (א') בעצרת הזדהות עם שלושת החיילים החטופים ובני משפחותיהם, שנערכה במרכז הקונגרסים בבנייני האומה בירושלים. העצרת פתחה את אירוע ההזדהות העולמי ששיאו ביום שלישי, כאשר אלפי בני אדם ישתתפו בשעה 21:00 (שעון ישראל) בעצרות הזדהות שיתקיימו ביותר מ-45 מדינות.

 

בין היתר, מתכנן פורום הסטודנטים שהוקם בחסות המחלקה להגשמה בהסתדרות הציונית העולמית והמחלקה לחינוך בסוכנות היהודית, לקיים הפגנה מול מטה האו"ם בניו יורק ותהלוכה לכיוון שגרירות איראן באורגוואי. נציגי הפורום אמרו הערב לקהל בבנייני האומה: "הזמן אוזל, עזרו לנו בארגון משלחות שיסייעו במשימה להחזרת הבנים הביתה. זוהי חובתנו לוודא שהם יחזרו הביתה".

 

קרנית גולדווסר, לפני הארוע הערב (צילום: אלי מנדלבאום, עריכה: תמר אברהם)
חיילי צה''ל החטופים הועברו לאיראן
לפי הדיווח של העיתון "א-שרק אל-אוסט", על חטיפתם של רגב וגולדווסר פיקחו בכירי "משמרות המהפכה", שמסרו אותם לאיראן
דיין: עדיין חושש מתסריט רון ארד
האלוף במיל. עוזי דיין, יו"ר תנועת 'תפנית', אינו משוכנע שעסקת החילופין עם החיזבאללה תוביל להצלחה גם בפרשת החיילים החטופים אלדד רגב ואודי גולדווסר. הוא מציין כי ניסיון העבר בפרשת רון ארד מעלה חששות כבדים בסוגיה זו. בדבריו הוא מספר כי כבר כשקיבל על עצמו, לבקשת המשפחות, לסייע להבאת הבנים אמר להם כי מקנן בו חשש שתסריט רון ארד עשוי לחזור על עצמו.
 
דילמת שחרור קונטאר של שלמה גולדווסר
דילמת שחרור קונטאר של שלמה גולדווסר
שלמה גולדווסר, אביו של החייל החטוף אהוד גולדווסר, אומר כי הוא מבין את התחושה שחש אביו של סמיר קונטאר בהבדל אחד - קונטאר יודע שבנו בין החיים
באדיבות הערוץ הראשון
חיזבאללה סיפק מידע על החטופים"
"חיזבאללה נענה לבקשת ישראל שהעביר המתווך הבינלאומי, למסור מידע מדויק על שני הישראלים, נוסף למידע על רון ארד" - כך מדווח העיתון הסעודי "אל-ווטאן". המקור סירב לאשר מה תוכן המידע, ורק ציין שהצד הישראלי הביע "שביעות רצון" מן המידע שקיבל.

דקל: קונטאר לא ישוחרר בתמורה לחטופים
בראיון ל"דר שפיגל" הגרמני הכריז הממונה על נושא החטופים מטעם רה"מ כי האסיר הלבנוני לא יהיה חלק מעסקה להשבת גולדווסר ורגב. בנוסף, טען דקל כי "העסקה אינה קרובה לסיום"
טרור על חשבון אהוד גולדווסר ואלדד רגב
כנסו לקרוא את הניתוח של דר גיא בכור בנוגע לחטופים אלדד רגב ואהוד גולדווסר
כללי המזרח התיכון הנסתר מצביעים על כך שהעיסקה אתמול אינה מקדמת את שחרור רגב וגולדווסר, אלא להיפך, היא מעניקה לנסראללה אוויר. עובדה, היכולת שלנו עכשיו ללחוץ עליו – פחתה. נסראללה, ממזר שכמוהו, עשה אתמול את המהלך המבריק שלו. צריך להיות מומחה כדי להבין עד כמה מחוכם המהלך.
 

השיטה המהותית

גישתו הבסיסית של נסראללה לגבי השבויים רגב וגולדווסר לא השתנתה, והיא גם לא אמורה להתשנות. הוא לא מעוניין לשחרר אותם. הם הגחלת האחרונה שנותרה לו לסכסוך שלו עם ישראל, ובלי הסכסוך עם ישראל, אין חיזבאללה. במילים אחרות, השארתם אצלו מבחינתו, היא עניין קיומי. לא עניין לשחרור שבויים, לא משא ומתן. עצם הקיום.

נו מי יודע איפו החטופים
נו אז מי יודע איפו אהוד גולדווסר ואלדד רגב
אולי בלבנון אולי בסוריה אולי באיראן
לפי הניחוש האחרון הם באיראן
כנסו לכתבה מאומדיה
לפי הדיווח של העיתון "א-שרק אל-אוסט", על חטיפתם של רגב וגולדווסר פיקחו בכירי "משמרות המהפכה", שמסרו אותם לאיראן
שרית גנץ (14/10/2007)
"קרנית גולדווסר עשתה פרובוקציה לאחמדינג'אד"

בסאם קונטאר, אחיו של סמיר קונטאר רוצח משפחת הרן, טען היום (ה', 27.9.07) כי פנייתה של קרנית גולדווסר, אישתו של החייל החטוף אהוד גולדווסר, לנשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד במהלך מסיבת העיתונאים שערך בעצרת האו"ם בניו-יורק, היתה פרובוקציה.

סוכנות הידיעות הפלשתינית "מען" דיווחה, כי בסאם קונטאר פרסם באתר האינטרנט המוקדש לאחיו, קריאה גלויה למשפחת גולדווסר, ובה הוא אומר כי התעקשות משפחות הישראלים חיילים השבויים בידי החיזבאללה להפר את תהליך המשא-ומתן החשאי דרך מתווך מצד מזכ"ל האו"ם, וניסיונותיהם המיואשים להשיג אינפורמציה אודות האסירים הישראלים ללא כל תמורה אנושית שישראל תשלם, נעשים לשווא
קרנית גולדווסר לנשיא איראן: אתה אחראי לחטיפה

קרנית גולדווסר לנשיא איראן: אתה אחראי לחטיפה

במהלך מסיבת עיתונאים שקיים לאחר נאומו, התייצבה אשת החייל החטוף בשורת הכתבים הראשונה ודרשה ממחמוד אחמדי-נג'אד לספק אות חיים מאהוד גולדווסר ואלדד רגב. "הואיל ואתה האיש שעומד מאחורי החטיפה בסיוע שאתה מעניק לחיזבאללה, מדוע אינך מאפשר לצלב האדום לבקר את החיילים?", שאלה. נשיא איראן התעלם מהשאלה וגם מפניית ynet. שומרים של האו"ם הוציאו את קרנית גולדווסר מהאולם

יצחק בן-חורין, ניו-יורק 

פורסם:  26.09.07, 02:41

< קודם 1 2 3 4 5 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)