לחץ פה למידע על אלדד רגב

ראשי >לחץ פה למידע על אלדד רגב
אלדד רגב ת.נ.צ.ב.ה

יעלון: להקריב שבוי, כשהמחיר כבד מדי

יעלון: להקריב שבוי, כשהמחיר כבד מדי

בשעה שעסקאות חילופי שבויים הולכות ונרקמות מול חיזבאללה ומול חמאס, מצהיר הרמטכ"ל לשעבר, רב-אלוף במיל' משה (בוגי) יעלון, כי "במצבים מסוימים צריך להגיד שאנחנו מוכנים להקריב מול מה שדורשים מאיתנו לשלם, כי מחיר התשלום הוא הרבה יותר כבד ממחיר האובדן של השבוי"

חגי עינב
פורסם:  23.06.08, 15:34

מסתמן: רגב וגולדווסר תמורת קונטאר
מסתמן: רגב וגולדווסר תמורת קונטאר
הבטחתו של חסן נסראללה כי המחבל סמיר קונטאר ישוב לביתו בלבנון, היא הרמז העבה ביותר שניתן מאז אירוע חטיפת החיילים ביולי 2006, לכך שתיתכן עסקת חילופי שבויים. עם זאת, עדיין לא ידוע אם החטופים בחיים
  גולדווסר ורגב (צילום: ארכיון msn)
26/05/08 21:52
מאת: מערכת msn

נאומו של מזכ"ל החיזבאללה, חסן נסראללה, היה הרמז העבה ביותר לכך שמסתמנת (שני) עסקת חילופי שבויים במסגרתה ישובו החיילים החטופים, אהוד גולדווסר ואלדד רגב, לישראל.

גורמי ביטחון בישראל אמרו לסוכנות הידיעות הצרפתית כי ישנה התקדמות בשיחות מתחילת החודש. "החיזבאללה וויתר על תביעתו לשחרור אסירים פלסטינים ואילו ישראל הסכימה לשחרר את קונטאר מבלי לקבל מידע מהימן על גורלו של הנווט השבוי, רון ארד", כך דווח.

דברים אלה נוגדים את דברי יושב ראש ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, צחי הנגבי, שאמר בגלי צה"ל כי החלטת הממשלה בעניינו של סמיר קונטאר קובעת כי הוא ישוחרר רק תמורת מידע מהימן על גורלו של רון ארד.

אחיו של סמיר קונטאר, בסאם, אמר לסוכנות הידיעות כי הוא מצפה ל"התפתחות חיובית תוך 30 יום". "קיבלתי מידע על התפתחויות חיוביות מאוד תוך 30 יום, בנוגע לאחי ואסירים נוספים המוחזקים בישראל" אמר האח.


אחיו של קונטאר: התפתחות תוך 30 יום
 

אחיו של קונטאר: התפתחות תוך 30 יום

בישראל אומרים שלחיזבאללה הוגשה הצעה סופית לתנאי העסקה לשחרור רגב וגולדווסר. בתמורה להחזרתם של החטופים תשחרר ישראל ארבעה לבנונים שכלואים בארץ ואת סמיר קונטאר, קלף המיקוח להחזרת רון ארד. עוד אמר אחיו של קונטאר בהתייחס לעסקה כי: "ישנם סימנים מעודדים"

צבי יחזקאלי ואלון בן דוד 23:5826.05.2008
<!-- Inject Script Filtered -->
מארגנטינה ועד סעודיה: כולם חיפשו את מורנייה

הוא היה מבכירי המבוקשים בעולם. פרס של 5 מיליון דולר הוצע תמורת ראשו. ב"רפרטואר" שלו נמנים הפיגועים בבואנוס איירס ובסעודיה, הריגת אנשי המארינס בביירות, ההשתלטות על מטוס TWA וחטיפת חיילי צה"ל. דרכו של ארכי-מחבל

כתבי ynet 

פורסם:  13.02.08, 12:00

מורנייה, שהיה במשך שנים "על הכוונת" - לעתים גם באופן מילולי - של שירותי הביון הישראליים, היה מעורב בין היתר בחטיפת שלושת החיילים בני אברהם, עדי אביטן ועומאר סוואעד בגבול הצפון באוקטובר 2000. במארס 2002 היה מעורב בתכנון הפיגוע ליד קיבוץ מצובה, במהלכו חדרו לישראל שני מחבלים והרגו שישה אזרחים ישראלים. ב-12 ביולי 2006 היה מעורב בתכנון תקרית הירי בה נהרגו שמונה חיילי צה"ל ונחטפו ללבנון חיילי המילואים אלדד רגב ואהוד גולדווסר. בעקבות התקרית נפתחה מלחמת לבנון השנייה
בטורונטו לא שוכחים את החטופים
בטורונטו לא שוכחים את החטופים
הקהילה היהודית של טורונטו מחזקת את ידיהם של בני משפחות החיילים החטופים בכנס שנערך השבוע בהשתתפות קהל של מאות, הביעה הקהילה את קולה כאיש אחד למען המשך הפעילות הנחושה להעלות את עניינם של החטופים על סדר היום הבינלאומי.
אחיו של אלדד רגב:
עו"ד אייל רגב, אחיו של החייל החטוף אלדד רגב, מותח ביקורת על הממשלה אשר אינה דורשת לקיים החלטת האו"ם לשחרר את החטופים עוד בראיון: ועדת וינוגרד אינה עונה לפניותיו
אחיו של החייל החטוף אלדד רגב, עו"ד אייל רגב, מותח ביקורת קשה על הממשלה שאינה מנהלת "מדיניות חד-משמעית" ואינה דורשת לקיים את ההחלטה 1701 של האו"ם הקוראת לשחרור החיילים החטופים.

הראיון המובא ב"דלתיים פתוחות" עיתון לשכת עורכי הדין בחיפה, נערך 490 ימים לאחר חטיפתם של החיילים, אלדד רגב ואודי גולדווסר.
אביו של אלדד רגב: אין מידע, יש מו"מ מתקדם
בכנס הזדהות עם השבויים, במלאות 500 יום לחטיפתו של גלעד שליט, מספר ל-ynet צבי רגב: המתווך הגרמני נוסע הלוך ושוב - אבל עדיין אין מידע אמין על הבנים


 
אתר למען החיילים החטופים נחנך בפריז
ראש העיר פריז חנך בטקס חגיגי אתר למען החיילים החטופים שליט, רגב וגולדווסר, בנוכחות המשפחות וראשי הקהילה היהודית בצרפת האתר נמצא בגן ע"ש רבין באזור ברסי בפריז
דר' גיא בכור מציע אלטרנטיבות אולי סוף סוף השלטון יתחיל לפעול
דר' גיא בכור מציע אלטרנטיבות אולי סוף סוף השלטון יתחיל לפעול
בנוגע לחטופים ולשבויים
אולי הוא יתחיל לעבוד על חילוץ אלדד רגב ואהוד גולדווסר
 מה ניתן לעשות כדי לקדם את שחרור השבויים שלנו בלבנון? תוכנית חדשה
מאת ד"ר גיא בכור

במרבית שנות התשעים שקעה הפוליטיקה שלנו במלכודת ה"רוצה" או "יכול" לגבי יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. חלק אמרו שהוא רוצה, אך לא יכול, אחרים טענו בהתלהבות שהוא לא רוצה אבל יכול, וכך הלאה, כל האפשרויות. ערפאת שיחק היבט בעמימות שטווה סביבנו, ואשר בה, כמובן, הלכנו לאיבוד.

 

1 2 3 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
יותר מ 20 שנה בכלא
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
לחופש נולד
גיא חבר עד מתי
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
גיא יצחק חבר
רון ארד המישפחה
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)