לחץ פה למידע על יהונתן פולארד

ראשי >לחץ פה למידע על יהונתן פולארד
הרב הראשון לציון מרדכי אליהו שב מביקור בכלאו של יונתן פולארד

"רה"מ לא עשה דבר למען פולארד" הרב הראשון לציון מרדכי אליהו שב מביקור בכלאו של יונתן פולארד. עוזרו מתאר רשמים קשים וקובע "מידיעה - לא נעשה דבר לשחרורו. אם יבקשו הוא ישוחרר".יומן ערוץ 7 בימים אלה שב הראשון לציון לשעבר, הרב מרדכי אליהו מביקור, תשיעי במספר, בכלאו של יונתן פולארד. על הביקור והרשמים ממנו מספר ביומן ערוץ 7 עוזרו של הרב אליהו, הרב שמואל זעפרני. ‏יום ראשון ‏24 ‏יוני ‏2007

מבצע דחוף למען יהונתן פולארד!

 רוה"מ אולמרט יטוס להפגש עם הנשיא ג'ורג' בוש במוצ"ש, 16/07/07, ל' סיון. נשארו לנו 5 ימים בלבד עד נסיעתו של אולמרט ובזמן הזה אנו חייבים להביע את דרישתנו הנחרצת לאולמרט במסר חד משמעי:

2 כתבות ביחד
השגנו התנצלות- אפשר להשיג גם שחרור!!  התנצלות השגריר מוכיחה שלחץ ישראלי אמיתי מצד ישראל יוכל להביא לשינוי העמדות האמריקניות בנושא פולארד. כל רגע נוסף שרוה"מ נמנע מהגשת דרישה רשמית לשיחרורו מהווה הפקרת סוכן ישראלי וסיכון חייו.

תחקיר חדש חושף- פרס הפליל את פולארד ביודעין!

 
פעילות למען פולארד
עם בא לכם להתנדב
אין ספק שמצוות פדיון שבוים חלה על פולארד
משיב: הרב שמואל סלוטקי פורסם ב YNET יהדות, כנסו!!!
תלמידי תיכון למען פולארד!
ביום השלישי למסע, יום חמישי, ג' ניסן, 22/3 בשעה 16:00 יפגינו התלמידים מול הקונסוליה בירושלים, שם יגישו עצומה לקונסול האמריקאי בבקשה לשחרר את יהונתן פולארד. לאחר מכן, בשעה 17:00 ימשיכו בתפילה בכותל למען שחרור אחינו יהונתן
פרס אוהב ציון ליהונתן פולארד!

בע"ה (7779 ימים שאחינו יהונתן פולארד בכלא האמריקאי!)

הגרי"ש אלישיב והגראי"ל שטיינמן בדרישה מבוש לשחרר את פולארד
מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א ומרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א שיגרו אתמול מכתב לנשיא ארה"ב גורג' בוש, בדרישה לשחרר את יהונתן פולארד המרצה עונש של מאסר עולם בשל פעילותו כסוכן ישראלי.
פולארד: "אי-החזרת החטופים - כשלון מוסרי"

מתאו שבכלא בארצות הברית שלח ג'ונתן פולארד מכתב לשלוש משפחות החיילים החטופים בו אמר כי ידע שהבטחת אולמרט לא להגיע להפסקת אש מבלי שיוחזרו היא בגדר "מילים ריקות" וקרא להפסקת "מדיניות ההפקרה"

יהונתן פולארד
בשנים 1983-1984, יהונתן פולארד, היה אזרח אמריקאי שעבד בשרות המודיעין של חיל הים האמריקני. באותה התקופה יהונתן מגלה כי גורמים מסויימים במערך הבטחון הלאומי בארה"ב מונעים באופן מכוון מידע מישראל החיוני לביטחונה.
< קודם 1 2 3 4 5 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)