לחץ פה למידע על צבי פלדמן

ראשי >לחץ פה למידע על צבי פלדמן
כתבה שהופיע באתר ליכודניק פרי עטו של בן דודו של צבי פלדמן
כאדם אשר בן דודתו שווי כ- 25 שנה מרגיש אני את מאל העצבות והגעגוע, צבי פלדמן בן דודתי פנינה שתוודא לחיים ארוכים ואברהם ז"ל נעדר מה-11.6.1982 בקרב סולטן יעקב, צבי נעדר בטרם נולדתי אך הצפייה שיחזור הוא מהקרב,הרגש והסיפורים המצמררים גורמים גם לי להיות כחלק מתוך הכאב העצום הזה..
צבי פלדמן העמוד בויקיפדיה שניבנה ע" קרוב משפחתו
בתחילת יוני 1982 התעוררה בוקר אחד אמו של צבי לאחר שחלמה חלום רע
"חלמתי שכמה אנשים מגיעים לשכונה שלנו. הם שואלים את השכנים איפה גרה
משפחת פלדמן. הם דופקים על דלתנו. אני קמה מהמיטה ופותחת את הדלת.
אני שואלת אם צבי נהרג. לא, הוא נעדר". מספר ימים אחר-כך התעוררו
בני משפחת פלדמן מדפיקות בדלת. פנינה פתחה את הדלת וראתה כמה אנשים
עומדים בכניסה, אותם האנשים סיפרו לה את הנורא מכל בנה צבי - נעדר
מי מכיר את ה"שם" צבי פלדמן??
מי מכיר את ה"שם" צבי פלדמן??

נו מחפשים בתאים האפורים שלכם

אתן לכם רמז ואספר לכם שאבא שלו שהיה ניצול שואה נפטר ממש לא מזמן במרץ 2007 ואף אחד מהממשלה לא ניחם את משפחתו גם לא ממשרד הביטחון ...הוא הלך לעולמו בגיל 84 ת.נ.צ.ב.ה

גם בוויקפדיה אין לו עמוד!!...........נו זוכרים

O.K בוא אספר לכם ת`סוד הכמוס שלא התקשורת כמעט ואינה מתעסקת בסוד לממשלה לא איכפת כרגיל ואמו מבוגרת מידי כדאי לדעת לנהל את המלחמה בשבילו

צבי פלדמן הוא אחד מ 3 הנעדרים מקרב סולטן יעקוב !! צבי פלדמן הוא חייל שיצא להגן עלינו בקרב ועדין לא חזר !! אנחנו חיים את חיינו כרגיל ב"ה הולכים למכולת לקניון לכספומט לסרט נחמד וצבי פלדמן איננו נעלם שבוי ואו נעדר אבל בטוח שהוא נעלם!!

ואם לא הכרתם את השם צבי פלדמן מה זה אומר שלא איכפת לך מחיילנו??שיש דברים יותר חשובים לעשות מלתעסק מאלא שיצאו להלחם בשבילנו ועדין לא חזרו!!

ושאף אחד לא יגיד לי שהממשלה עושה איזשהוא מאמץ כי...ממש לא!! ניתן לראות זאת בתחקיר שערכתי לא מיזמן: http://kingdavid.goop.co.il/Web/SiteHomePage.aspx?PageType=0&ItemID=66976

בקיצור יש לנו 10 שבויים ונעדרים במדינה שישרתו את מערכת הביטחון ולא חזרו לממשלה לא איכפת!! לתקשורת איכפת רק מהמפורסמים שבניהם אלו שמשפחותיהם עושות משהוא !! ומה איתנו האם אנחנו יכולים לעזור??

איך נשאיר את הענין על סדר היום הציבורי ??

האם יכול להיות שלאף אחד לא איכפת מ...רון ארד, זאב רוטשיק, גיא חבר, זכריה באומל, צבי פלדמן,יהודה כץ, יהונתן פולארד, אלדד רגב, אהוד גולדווסר וגלעד שליט. 10 אחים נמצאים במצוקה

בינתים מצאתי שיטה ואני מחלק באישור הרבנים תהילים לחטופים ולשבויים

וזה בעצם לקחת חלק במצוות פדיון שבויים אז אם בא לך להצטרף למאות שהצטרפו כבר...בכבוד www.kingdavid.goop.co.il

ואם יש לך פיתרון יצרתי אחר ואו אם בא לך לעשות משהוא אשמח אם תגיב!!

הלך לעולמו אביו של הנעדר צבי פלדמן

הלך לעולמו אביו של הנעדר צבי פלדמן

אברהם פלדמן, אביו של נעדר קרב סולטן-יעקב צבי פלדמן, נפטר בגיל 84. "חייו היו קשים מאז נעדר בנו", סיפר לערוץ 7 יונה באומל.
עוזי ברוך

אברהם פלדמן, אביו של נעדר קרב סולטן-יעקב צבי פלדמן, נפטר בגיל 84. יונה באומל, אביו של הנעדר זכריה באומל, סיפר כי פלדמן היה ניצול שואה ואיבד את כל משפחתו שם, הוא עלה לארץ בתקווה לחיים חדשים אך עם העדרו של בנו צביקה, חייו היו קשים, הוא בשנים האחרונות חלה, אך לפני כן הקדיש את כל חייו בכדי לגלות מה עלה בגורל הבנים", סיפר באומל. 

באומל סיפר כי המשפחות עובדות ביחד בכל השנים כדי לגלות כל אינפרומציה אודות הבנים, "לאחרונה הגיע מידע שממנו אנחנו למדים שהבנים החיים, אך העניין נבדק".

מסטיקנים בשירות המשטרה
בצורה דומה גם סייע הצבא לפנינה פלדמן, אמו של צבי פלדמן, אף הוא מנעדרי הקרב בסולטאן יעקוב. "הייתי אצל הרבה מאוד מיסטיקנים", היא אומרת, "רובם אמרו שהוא חי. לא מתוך תקווה הלכתי אליהם אלא מתוך יאוש, כמו בן אדם שטובע בים ומחזיק בחוט חיפשתי אצלם ניחומים. אני אשה מסכנה, אין לי קבר ואין לי כלום, אני לא יודעת שום דבר על גורלו של בני".
יונה באומל, אביו של זכריה, זוכר את הפגישה. באומל נעדר מאז ה-12 ביוני ,'82 אחרי הקרב בסולטאן יעקוב. "היה דבר אחד שלא נתן לנו מנוחה. ברגע מסוים חנן נכנס לטראנס ואחרי כן כביכול חזר ואמר שהרוח יצאה מהגוף ומצאה את זכריה בדמשק והוא תיאר איך שזכריה ישן. זה היה מדהים. בדברים האלה אני אפיקורוס, אבל הוא תיאר ב-%100 איך שזכריה ישן".

באומל גם נפגש עם מגדת עתידות פאריסאית ידועה. "אחרי 'בדיקה' היא אמרה שזכריה בחיים. זה לא דיבר אלי. הגישה שלי קרה ומרובעת, אני לא מאמין בעולם הנסתר, אם כי יותר טוב לשמוע שהוא בחיים מלשמוע שהוא מת". לפגישה עם הבאבא סאלי הוא כבר שלח קצין. "נפגשתי עם הבאבא סאלי פעם אחת בערוב ימיו. הוא לא היה במצב הכי טוב ואי אפשר היה לדבר איתו. אחרי זמן מה התקשרו אלי ואמרו לי שהיום הוא צלול ושאגיע מיד. לא רציתי ללכת שוב. הצבא הלך במקומי. הבאבא סאלי אמר שזכריה בחיים". 
נעדר
הקרב על סולטן יעקב . תקציר.
צבי פלדמן מספר אישי 3122139
פרטים אישיים :
נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בן פנינה ואברהם
נעדר מהתאריך 11/06/1982, כ' סיון תשמ"ב
אמא של צבי בעיתונות
מדוע בהחלפות שבוים לא מזכירים את החטופים מהקרב בסולטן יעקב
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
יותר מ 20 שנה בכלא
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
לחופש נולד
גיא חבר עד מתי
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
גיא יצחק חבר
רון ארד המישפחה
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)