לחץ פה למידע על גיא חבר

ראשי >לחץ פה למידע על גיא חבר
תשעה אסירים תמורת גיא חבר
תשעה אסירים תמורת גיא חבר
לטענת הארגון, הטוען כי הוא מחזיק בחייל גיא חבר, מדובר בפעולת התנגדות ראשונה לשחרור הגולן אותה מבצעים הסורים הארגון מאיים בתקיפות טילים נגד יישובי הגולן ובסיסי צה"ל תובע שחרור של תשעה סורים תמורת גיא חבר
להתייחס ברצינות לכל מידע בנוגע גיא חבר
עו"ד אמנון זכרוני, שניהל מגעים לשחרור השבויים, אמר ל-nrg כי "המידע החדש מחייב בדיקה"
 ועוד  מיד לאחר שארגון סורי טען בשבוע שעבר שבידיו חייל נעדר ישראלי, גורמי ביטחון רמזו שאמינות ההודעה אינה ברורה, ולמעשה מוטלת בספק. היום, מצטרף לספקנים גם גורם סורי בלונדון, שאמר ל-nrg מעריב כי "ייתכן שמאחורי עומדים דרוזים מהצד הישראלי של רמת הגולן". לאחר פרסום ההודעה, העריכו גורמים שמחבריה התייחסו לחייל הישראלי גיא חבר, שנעדר מאז שנת 1997.
 
בליי: יש תקדים לחטיפות סוריות חשאיות
ד"ר בליי מזכיר תקדים בו שמרה סוריה בסוד מידע על חיילים חטופים שנים ארוכות. "בעיניהם חייל חטוף הוא כלי משחק. אסור לאבד תקוה".
מערכת ערוץ 7
עוד בכתבה: פרשנות על הארגון הסורי מאת ד"ר גיא בכור
פרופיל: הארגון שטוען שמחזיק בגיא חבר
ועדות ההתנגדות לשחרור רמת הגולן, הארגון הטוען שהוא מחזיק בחייל גיא חבר, הוקם בקיץ האחרון בטקס רשמי בקונייטרה. זו אמורה להיות המקבילה הסורית לחיזבאללה, שתנסה לחטוף חיילים. מי שמכיר את המשטר הסורי יודע שהודעות מטעם ארגונים הפועלים בחסות המשטר, אינן מתפרסמות סתם כך
עוד פורסם בהארץ ובוואלה
פרשת גיא חבר: הארגון הסורי אינו אמין
יום רביעי, 14 בפברואר 2007, 14:26 מאת: אלי אשכנזי, הארץ
האיש שניהל החיפושים: יש לשוב ולחפש

תת-ניצב יהודה סולומון, מי שהיה מפקד מרחב הגליל וניהל את החיפושים אחר גיא חבר, אינו פוסל את האפשרות שגיא מוחזק בסוריה, אך אומר ל-ynet: "הערכה שלי היא שהוא לא הרחיק מתחום הבסיס. החיפושים באזור הזה לא מוצו ויש מקום לחדשם"

אמו של גיא חבר רינה חבר " נפתח פה צוהר" להחזיר את גיא

כמעט עשור נאבקת רינה חבר, אמו של גיא, להעלות את היעדרותו לסדר היום הציבורי. עכשיו, בעקבות הפרסום ב-ynet על ארגון סורי הטוען שהוא מחזיק בידיו את בנה, היא מספרת: "התנערו מאיתנו. הלכנו מאדם לאדם, והסתכלו עלינו כאילו הגענו מהירח". היא קוראת להידבר עם ממשלת סוריה

רועי מנדל

פורסם:  14.02.07, 00:0

ארגון סורי: אנחנו מחזיקים בגיא חבר

ארגון סורי: אנחנו מחזיקים בגיא חבר 

לראשונה מודיע ארגון סורי בשם ועדות ההתנגדות לשחרור רמת הגולן כי הוא מחזיק בחייל גיא חבר שנעלם בגולן מאז 17 באוגוסט 1997. הארגון מעוניין בשחרור תשעה אסירים סורים תושבי הגולן הכלואים בישראל. אמו של גיא, רינה: "אני יודעת שהוא מוחזק בסוריה, אין לי ספק בזה כבר 10 שנים ותמיד אמרתי את זה"
עלי ואקד
פורסם:  13.02.07, 21:00
במשא ומתן על עיסקת השבויים והנעדרים

במשא ומתן על עיסקת השבויים והנעדרים נפקד שמו של גיא חבר, חייל במדים שעקבותיו אבדו לפני כשש שנים ברמת הגולן. משפחתו משוכנעת שנחטף ולא מבינה למה לא מתייחסים אליו כלשאר הנעדרים. במערכת הביטחון מעדיפים את המונח "נעלם"

חצי מיליון שקל ממשפחתו של גיא חבר
מי רוצה 10 מיליון
פרס כספי גבוהה
< קודם 1 2 3 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)