לחץ פה לקרוא מאמרי דעה אישית

ראשי >לחץ פה לקרוא מאמרי דעה אישית
הגיגים על החטופים מתוך אתר הגיגים נכתב ע"י עתידי

בנוסף למציאות שיש לנו, בה חיי אדם שלנו והיותם חופשיים תלויים בעמים הסובבים אותנו שכרגע שום מספר האנשים שלהם אצלנו לא "מזיז" להם, יש לנו גם בעיה עם מי שקובע את גורלנו אצלנו ולא בדבר אחד.

חזקה על המומחים הסובבים את ראש הממשלה שיודעים היטב את מלאכתם ובכל זאת - הללו הם מיעוט לכל הדיעות. כל אחד יכול לתאר לעצמו, כיצד הם כל העת מחפשים מוצא למצב החטופים אך כאמור - הללו וראש הממשלה - הם בני-אדם וככאלה, זה מה יש.  אם נוסיף לכך שראש הממשלה וחבריו לשלטון, לא נבחרו לעמוד בראש הקובעים את חיינו, לפי בחירה שיש סיכוי למוצלחים יותר מכלל הציבור, בלשון המעטה, שיעמדו בראש השלטון.אם הקוראים את הדברים כאן שכידוע גורלם (של הדברים) לא מובטח, אם בכלל, כמו של הנקראים בעיתון שגם לו כך עוד אין סיכוי לישועה - אולי מי מהקוראים, יגלה את אוזניו של ראש ממשלה וחבריו בשלטון שיעשו מה שעשה נשיא ארה"ב בזמנו, כאשר התלבט בבעיה קשה. הוא פנה לציבור וביקש ממנו שיכתבו לו לו בנידון .

מכל מקום, אם הדברים לעיל נכונים ואם לאו, יש בהם משהו - מתוך אלפי אנשים, ייתכנו עצות או רעיונות, קורה.
בואו לזכות במצווה רבה לקראת ראש השנה
בואו לזכות במצווה רבה לקראת ראש השנה מצוות פדיון שבויים!
מיטב הרבנים: הרב לאו, הרב שרלו, הרב זלמנוב, הרב עמיאל, הרב ברונר ועוד ענו לנו שאמירת תהילים לשבויים זה בעצם לעשות היום מצוות פדיון שבויים! הרמב"ם קבע שאין לך מצווה רבה כפדיון שבויים!!!
במהלך החיים אין לנו היום את הזכות לעשות הרבה מצוות (לדוגמה מצוות בית המקדש- מצוות מלך ועוד) אבל עכשיו כן יש לנו את הזכות להשתתף במצוות פדיון שבויים על ידי אמירת תהילים, אז תעשה לעצמך מצווה והצטרף עכשיו למעגל של מאות קוראי תהילים למען השבויים ותזכה במצווה רבת ערך. שלך\י לי באימייל את הכתובת שלך או כתובת אימייל ואשלח לך חינם (בלי גימיקים) חוברת של תהילים המחולק ..והנה זכית להשתתף במצווה היקרה הזאת שהרמב"ם והשולחן ערוך מיחסים לה חשיבות רבה כל-כך. tzvika77@hotmail.com
וכנס לאתר לחתום על עצומות ולהתעדכן ולעזור לשבויים
http://kingdavid.goop.co.il
תעשה לעצמך מצווה-הזמן היום ספרון
10 מאחינו נמצאים שבויים בשבי: רון ארד, זאב רוטשיק, גיא חבר, זכריה באומל, צבי פלדמן,
יהודה כץ, יהונתן פולארד, אלדד רגב, אהוד גולדווסר וגלעד שליט מה בא לך לעזור?
כנס\י לעידכונים שוטפים בנושא הנעדרים חטופים ושבוים ומדור איך אפשר לעזור שבו ניתן לפעול בדרכים שונות למענם כנסו להשפיע
האם את\ה יודעים כמה סבל הם עוברים ב 2 דקות
בוא\י נעזור להם בוא\י נרעיש עולמות, בואו נשנה משהוא!בואו נצעק לאבא שבשמיים חזק
אני לא מבקש כסף ולא לצאת להפגנה
אלא 2 דקות מזמנך למען 9 מהחברים שלנו הנימצאים בשבי !
http://kingdavid.goop.co.il
אל תתנו לאדישות להרוג אותם
אביב חזן  13/08/2007 17:02
לאחר למעלה מ- 404 ימים שגלעד שליט מוחזק בשבי החמאס, ולאחר למעלה מ- 387 ימים שאהוד גולדווסר ואלדד רגב מוחזקים בשבי החיזבאללה, אני קורא לכם: אל תיתנו לאדישות להרוג אותם!

מאז ''קרב סולטן יעקב'', שהתרחש ב-11 ביוני 1982, שעות מספר לפני הפסקת האש במלחמה בין לבנון לישראל, נעדר צבי (צביקה), ואיתו יהודה כץ וזכריה באומל. באותו קרב נהרגו עשרה חיילי צה''ל, ורבים נפצעו.

לפני 25 שנה אבד צביקה. ''איך נפלו גיבורים?''... צבי פלדמן הוא בן דודתי, פנינה פלדמן. אביו של צבי, אברהם, נפטר לפני כשלושה חודשים. 25 שנה, נשמע כמו נצח... יש כבר כאלה שעוברים על התאריך לסדר היום. רק שנה חלפה, אבל הוריו של גלעד, קרנית, אחיו של אלדד ושאר בני המשפחה חשים את אותו נצח

תדע כל אם עברייה
אביתר בן-צדף פובליציסט
תדע כל אם עברייה
זכריה, יהודה, צבי, רון, גיא, מג'די, אלדד ואהוד - שמונת נעדרינו - אינם מעניינים כלל את ראש הממשלה, את שר הביטחון, את הרמטכ"ל ואת גדולי האומה
למי אכפת מרון ארד

עשרים שנה חלפו מאז נפל הנווט רון ארד בשבי, עשרים שנה שהחלו בנפילה מסוקרת כמעט און-ליין והתפתחה לכדי פאשלה צבאית-מדינית, את הבלונים הכחולים ומטסי ההצדעה פיתחנו יותר מאוחר להשקטת המצפון.

 רון ארד נפל בשבי ב 16 לאוקטובר 1986,לפני גל העלייה הגדול מרוסיה, אוכלוסיית ישראל מנתה פחות מ 5 מליון איש, ברית המועצות הייתה עדיין מעצמה ומי חלם על הריסת החומה בברלין, מדד הדאו ג`ונס עמד על 1830, הדולר עמד על 1.49 דולר לש"ח, ראש הממשלה היה אז שמעון פרס בממשלת האחדות הראשונה, שר הביטחון היה יצחק רבין ז"ל, ארבעה ימים לאחר מכן מונה לראש הממשלה יצחק שמיר (במסגרת הסכם רוטציה), רבין ז"ל נשאר שר הביטחון, זו הייתה הממשלה ה 21 בתולדות ישראל, היום אנחנו בממשלה ה31, כל הממשלות הללו לא הצליחו לקדם את נושא הנווט השבוי ולו צעד אחד קדימה, אפילו לא קדימה

מכתב אישי פומבי לעמי אילון
ח”כ עמי אילון חרת על דגלו את קידום נושא מניעת ההשתמטות - כך נכתב בגילוי דעת שפורסם באתר של אילון ונשלח לתומכיו. דני וואלה לא מסתפק בהצהרות חד-סיטריות ודורש מאילון להאזין לציבור, ולשמוע מה חושב האזרח הקטן על התנהלות הצבא והממשלה בנושא הפקרת השבויים, ואיזו השפעה יש לזה על השתמטות הצעירים מגיוס לצבא:

4. לצערי, ולחרדתי כאבא של חיילים ולעוד בן שצו-הגיוס לצה”ל כבר מונח במגירתו, כל אלה לא נעשו. מפקדי צה”ל לא מימשו כראוי את אחריותם. הם לא דאגו למנוע חטיפות של פיקודיהם. והם קרוב לודאי לא הכינו את פיקודיהם למקרה של חטיפה ושבי לאורך זמן.

והכי חשוב: קציני צה”ל הבכירים במדים לא דאגו עד כה, ואינם דואגים די לכך שהמפקד העליון של צה”ל, קרי: ממשלת-ישראל, תעשה את הניתן ומצוי בהישג-ידה, כדי להחזיר את גלעד שליט, אלדד רגב ואהוד גולדווסר הביתה ! (שלא לדבר על רון ארד).
מתוך האתר עבודה שחורה
מאמר דעה של גיא פדה
‏יום שני ‏16 ‏יולי ‏2007  על החיילים החטופים והתנערות המדינה מהדאגה לאזרחיה
מדינה ישראל מתנערת בהדרגה מהאחריות לאזרחיה. הטיפול בחטופים ומפוני גוש קטיף וההפרטה של שירותים חברתיים, הם דוגמאות שונות של אותה תופעה.
גיא פדה http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=3843&MenuID=813&ThreadID=1030&Msg=OK&#ResOK
תעשה לעצמך מצווה-הזמן היום ספרון
תשובה תפילה צדקה מעברים את רוע הגזרה- בואו להתפלל בשביל 10 מאחינו היושבים שבויים בעורף האויב רון ארד, זאב רוטשיק, גיא חבר, זכריה באומל, צבי פלדמן, יהודה כץ, יהונתן פולארד, אלדד רגב, אהוד גולדווסר וגלעד שליט   מה  בא לך לעזור? 
נהוג לקרוא תהילים בשעת רצון, במקרה סכנה, ליד מיטתו של חולה ובכל עת שאדם חש צורך לקרבה עם אלוהיו-הרגיל בספר תהילים דוחה כל מיני פורעניות וכמה פגעים מעליו ומעל כל בני ביתו ומשפחתו ומעל בני דורו, ומגלגל עליו ועליהם כל מיני שפע ברכות והצלחות. (עמק המלך).-על כמה דברים שצריכים לאדם, כמו פרנסה וכדומה או שאר הרפתקאות יאמר כל התהילים מההתחלה לסוף בלי שום הפסק. (מדרש פינחס).-הלומד ספר תהילים בכוונה הוא פדיון לכל מיני פורעניות ופגעים רבים. ק''ן (150) מזמורים כמספר פדיון. (מגן ושמש בשם עמק המלך).סיפר הגאון הקדוש מנעסכיז זי''ע שאיש אחד היה עוסק אחר הרחיים והיה אומר תהילים כל ימיו, וכשנפטר, ראה צדיק אחד שדוד המלך עליו השלום יצא עם כינורו לקראתו והיה מנגן ושמח שמחה גדולה. (זכרון טוב).
מיטב הרבנים: הרב לאו, הרב שרלו, הרב זלמנוב, הרב עמיאל, הרב ברונר ועוד ענו לנו שאמירת תהילים לשבויים זה בעצם לעשות היום מצוות פדיון שבויים! הרמב"ם קבע שאין לך מצווה רבה כפדיון שבויים!!!
 
במהלך החיים אין לנו היום את הזכות לעשות הרבה מצוות (לדוגמה מצוות בית המקדש- מצוות מלך ועוד) אבל עכשיו כן יש לנו את הזכות להשתתף במצוות פדיון שבויים על ידי אמירת תהילים, אז תעשה לעצמך מצווה והצטרף עכשיו למעגל של מאות קוראי תהילים למען השבויים ותזכה במצווה רבת ערך. שלך\י לי באימייל את הכתובת שלך או כתובת אימייל ואשלח לך חינם (בלי גימיקים) חוברת של תהילים המחולק ..והנה זכית להשתתף במצווה היקרה הזאת שהרמב"ם והשולחן ערוך מיחסים לה חשיבות רבה כל-כך. tzvika77@hotmail.com
 
ואם בא לך וזה אפילו רצוי בו להמשיך לעסוק במצווה על ידי פעולות גשמיות (עצומות, טלפונים ועוד) אז לחץ עכשיו על הכפתור מצד ימין איך אפשר לעזור
לפני שאתה עובר אתר מצווה באה לידך אל תחמיצנה!
נו באמת...מי לימד אותו לעשות משא ומתן!
‏יום ראשון ‏08 ‏יולי ‏2007 עוד מאמר דעה אישית בנוגע לפעילות החדשה של ראש ממשלתו והכנסת!!!לאור החזרת 250 ערבים ללא קבלת תמורה!!!וללא החזרת גלעד שליט!!!
איך אנחנו יכולים לגייס חילים חדשים ולהביט להם בעינים ולהגיד להם שנעשה הכל לדאוג לשלומם!!!
כנסו לכתבה המלאה ואו לפורמים והביעו את דעתכם!!
בא לך לחתום על עצומות ואו לעזור בעוד דרכים

לחץ לעוד דרכים לעזור לחברינו 

9 אחים נמצאים במצוקה בואו לעזור לרון ארד, זאב רוטשיק, גיא חבר, זכריה באומל, צבי פלדמן,יהודה כץ, יהונתן פולארד, אלדד רגב, אהוד גולדווסר וגלעד שליט מה לא בא לך לעזור?
לחץ על הכתוב שלוש משפטים למעלה ותמצא מגוון דרכים לעזרה!!!בהצלחה!!!
< קודם 1 2 3 4 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)