תהילים
מיקי גולדווסר: למה לא החזירו את קונטאר קודם?

בעקבות פגישת המשפחות עם השליח עופר דקל, שיגרה מיקי גולדווסר, אמו של החייל החטוף אהוד, מכתב חריף לראש הממשלה אולמרט וקראה לשרי הקבינט לאשר העסקה. היא יוצאת נגד הקצינים המתנגדים לה "שהיו שותפים למחדל", ומוסיפה: "אם קונטאר היה מוחזר בעסקת טננבוים, לא הייתה חטיפה"


הרב עובדיה פגש את משפחות רגב וגולדווסר

הרב עובדיה פגש את משפחות רגב וגולדווסר

בני משפחותיהם של אלדד רגב ואהוד גולדווסר נפגשו למשך כ-20 דקות עם מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, ועם יו"ר התנועה, אלי ישי. הרב בירך כל אחד מהם. שלמה גולדווסר: "הרגשנו שהוא מאוד מעורב רגשית במקרה שלנו"

אחיה ראב"ד ורוני סופר

פורסם:  22.06.08, 09:27

<!-- Inject Script Filtered -->

בני משפחותיהם של החיילים החטופים, אלדד רגב ואהוד גולדווסר, נפגשו הבוקר (יום א') עם מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, ועם יו"ר התנועה, אלי ישי. לקראת החלטת הממשלה, צפויות משפחות החטופים להיפגש עם עוד שורה של שרי ממשלה וגורמים במערכת הפוליטית, על מנת לשכנע אותם לתמוך בעסקת השבויים.


פסק הלכה: מותר לשחרר מחבלים תמורת שליט הרב עובדיה יוסף
פסק הלכה: מותר לשחרר מחבלים תמורת שליט
הרב עובדיה יוסף קבע בפסק הלכה מיוחד כי חרף הסיכון שבשחרור מחבלים מדובר בסכנה מיידית שגוברת על הסכנה העתידית עוד הוסיף כי אין ודאות שהמשוחררים יצליחו לבצע פיגועים
מחבלים תמורת חטופים - מהי עמדת היהדות? לפי הרב שרלו

מחבלים תמורת חטופים - מהי עמדת היהדות?

"אין לנו ברירה אלא לראות בשחרור משתתפים במעשי רצח, ברמה נמוכה יותר של מעורבות, כחובה המוטלת עלינו כלפי החיילים השבויים, וגם חלק בלתי נפרד מהטמעת האתוס שחיילים יידעו שאינם מופקרים". סוגיית שליט עולה הבוקר בפני שופטי בג"ץ, המו"מ לשחרור גולדווסר ורגב עומד לפני הכרעה, והרב שרלו כותב ל-ynet על עמדת תורת ישראל


כרזה שהוכנה במכללת הנגב
מסתמן: רגב וגולדווסר תמורת קונטאר
מסתמן: רגב וגולדווסר תמורת קונטאר
הבטחתו של חסן נסראללה כי המחבל סמיר קונטאר ישוב לביתו בלבנון, היא הרמז העבה ביותר שניתן מאז אירוע חטיפת החיילים ביולי 2006, לכך שתיתכן עסקת חילופי שבויים. עם זאת, עדיין לא ידוע אם החטופים בחיים
  גולדווסר ורגב (צילום: ארכיון msn)
26/05/08 21:52
מאת: מערכת msn

נאומו של מזכ"ל החיזבאללה, חסן נסראללה, היה הרמז העבה ביותר לכך שמסתמנת (שני) עסקת חילופי שבויים במסגרתה ישובו החיילים החטופים, אהוד גולדווסר ואלדד רגב, לישראל.

גורמי ביטחון בישראל אמרו לסוכנות הידיעות הצרפתית כי ישנה התקדמות בשיחות מתחילת החודש. "החיזבאללה וויתר על תביעתו לשחרור אסירים פלסטינים ואילו ישראל הסכימה לשחרר את קונטאר מבלי לקבל מידע מהימן על גורלו של הנווט השבוי, רון ארד", כך דווח.

דברים אלה נוגדים את דברי יושב ראש ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, צחי הנגבי, שאמר בגלי צה"ל כי החלטת הממשלה בעניינו של סמיר קונטאר קובעת כי הוא ישוחרר רק תמורת מידע מהימן על גורלו של רון ארד.

אחיו של סמיר קונטאר, בסאם, אמר לסוכנות הידיעות כי הוא מצפה ל"התפתחות חיובית תוך 30 יום". "קיבלתי מידע על התפתחויות חיוביות מאוד תוך 30 יום, בנוגע לאחי ואסירים נוספים המוחזקים בישראל" אמר האח.


אחיו של קונטאר: התפתחות תוך 30 יום
 

אחיו של קונטאר: התפתחות תוך 30 יום

בישראל אומרים שלחיזבאללה הוגשה הצעה סופית לתנאי העסקה לשחרור רגב וגולדווסר. בתמורה להחזרתם של החטופים תשחרר ישראל ארבעה לבנונים שכלואים בארץ ואת סמיר קונטאר, קלף המיקוח להחזרת רון ארד. עוד אמר אחיו של קונטאר בהתייחס לעסקה כי: "ישנם סימנים מעודדים"

צבי יחזקאלי ואלון בן דוד 23:5826.05.2008
<!-- Inject Script Filtered -->
שוב פעם קולו של גלעד שליט
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/onWfptQQrEA&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/onWfptQQrEA&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
 
 
 
המו''מ לשחרור החטופים נמשך- למרות ההתנקשות במורנייה
חזבאללה מתעקש על הכללת אסירים פלשתינים בתמורה לאות חיים. עקב מחלוקת פנימית בחמאס מתעכב המו´´מ
עינת צוברי 24/3/2008
ערוך השולחן · יורה דעה · סימן רנב | >>

כתב הרמב"ם בפרק שמיני דין י:

פדיון שבוים קודם לפרנסת עניים ולכסותן. ואין לך מצוה גדולה כפדיון שבוים. שהשבוי הוא בכלל הרעבים והצמאים והערומים, ועומד בסכנות נפשות.
והמעלים עיניו מפדיונו – הרי זה עובר על "לא תאמץ את לבבך ולא תקפוץ את ידך", ועל "לא תעמוד על דם רעך", ועל "לא ירדנו בפרך לעיניך
< קודם 2 3 4 5 6 הבא >
מה לדעתך הממשלה צריכה לעשות בנושא גלעד שליט
לקישורים נוספים...
גיא יצחק חבר
לחופש נולד
יהודה כץ הוריו, יוסף ושרה, הם ניצולי שואה. כבר כילד גילה יהודה כישרונות יוצאי דופן בלימודים, ובעיקר גילה צימאון רב ללימודי קודש.
רון ארד ת חדשה
צבי פלדמן נולד ב-29 בדצמבר 1956 בתל-אביב. אביו אברהם הגיע מאירופה לישראל לאחר שאיבד את כל משפחתו בשואה. אמו פנינה עלתה לישראל ממרוקו. צבי, הבכור מבין ארבעה ילדים, קרוי על-שם אביו של אברהם שנרצח ע"י הנאצים. לידתו של צבי סימלה בנייה של חיים חדשים בארץ החדשה
יהודה כץ נולד בשנת 1959 ברמת-גן שבישראל
יונה באומל והדיסקית של בנו זכריה באומל
משפחת פולארד הבגידה בבעלי
צבי פלדמן נולד בשנת 1956 בתל-אביב שבישראל
בנם הצעיר של יונה ומרים באומל. לזכריה (הידוע בכינוי זאק) שני אחים מבוגרים יותר - אח, שמעון ואחות, אסנה.
גיא חבר נולד בשנת 1977 בתל-אביב שבישראל
רון ארד המישפחה
זכריה באומל נולד בשנת 1960 בניו-יורק שבארה"ב
גיא חבר עד מתי
יותר מ 20 שנה בכלא
לתמונות נוספות...
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

4u&me (47)
נועה (43)
tula (45)
גדגד (89)